Новини
Результати конкурсу- виставки декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край
15.05.2020 р. № 03-аг
Про підсумки районної виставки- конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край!»
Відповідно до наказу управління освіти, фізичної культури та спорту від 21.01.2020 року №15 «Про проведення районних масових заходів з науково-технічної творчості у 2020 році», згідно річного плану роботи Гайсинського районного Будинку школярів та молоді на 2020 рік, було проведено районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край!». У конкурсі взяли участь 11 шкіл району та районний Будинок школярів та молоді. На виставці мали експонуватись роботи за такими розділами декоративно-ужиткового мистецтва: художнє різьблення по дереву; гончарство та художня кераміка; художнє плетіння, ткацтво; художня вишивка; в’язання спицями, гачком; бісероплетіння; м’яка іграшка; витинання; інші техніки виконання; писанкарство; вироби з тіста; декоративний розпис, народний живопис; вироби з шкіри; вироби з соломки; ізонитка; вироби з природних матеріалів; графіка; живопис; батик.
Майже у кожному розділі вироби вирізнялись оригінальністю, високим рівнем культури виконання та майстерністю. Проте, у розділах «художнє плетіння, ткацтво», «графіка», «живопис», «вироби з соломки», «вироби з шкіри» була недостатня кількість виробів. А у розділах «батик», «гончарство та художня кераміка» виробів не було представлено взагалі. З поданих на конкурс робіт, згідно положення, оцінювалась тільки одна робота з кожного розділу – найкраща. На підставі рішення журі
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити результати районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва, протокол (додаток).
2. Нагородити дипломами районного Будинку школярів та молоді переможців та їх керівників.
Номінація «Художнє різьблення по дереву»
Боянов Артем СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів за зайняте 1 місце (сувенір «Цукерниця» керівник Сенченко Володимир Михайлович)
Радчук Антон СЗШ І-ІІ ст. с. Ярмолинці за зайняте 2 місце ( «Дошка кухонна» керівник Ластівка Сергій Олександрович)
Байзан Владислав НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м. Гайсин за зайняте 3 місце ( «Підставка під гаряче» керівник Півошенко А. Ф.)
Номінація «Художнє плетіння, ткацтво»
Сулла Катерина НВК:СЗШ І-ІІ ст. ДНЗ с. Бондурі за зайняте 3 місце ( «Кошик» керівник Павлюк Борис Андрійович)
Номінація «В’язання спицями, гачком»
Коваль Ангеліна Ліцей №7 м. Гайсин за зайняте 1 місце («Баранчик Джон» керівник Воронова Алла Миколаївна)
Зленко Вікторія НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м. Гайсин за зайняте 2 місце («Лялька» керівник Сатушкіна Альона Володимирівна)
Сулла Катерина НВК:СЗШ І-ІІ ст. ДНЗ с. Бондурі за зайняте 3 місце ( «Мушля» керівник Івчук Людмила Володимирівна)
Номінація «Витинання»
Рудник Ольга гурток «Шедевр» Будинку школярів та молоді за зайняте 1 місце (витинанка «Нам потрібне мирне небо!» керівник Мельничук Наталія Олександрівна)
Котик Марія НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м. Гайсин за зайняте 1 місце (витинанка «Портрет Шевченка Т. Г.» керівник Сатушкіна Альона Володимирівна)
Гулій Єлизавета СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин за зайняте 2 місце (витинанка «Замість тисячі слів» керівник Зябкіна Людмила Олексіївна)
Волошина Вероніка СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин за зайняте 3 місце (витинанка «Леді» керівник Затока Ольга Анатоліївна)
Номінація «Художня вишивка»
Якименко Євген та Салій Олена СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча за зайняте 1 місце ( виріб «Барвистий рушник» керівник Цимбалюк Алла Миколаївна)
Гуменюк Анастасія Ліцей №7 м. Гайсин за зайняте 2 місце (виріб «Вишита серветка» керівник Воронова Алла Миколаївна)
Макаренко Аліна СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів за зайняте 2 місце (виріб «Маки» керівник Сенченко Володимир Михайлович)
Шеремета Іван СЗШ І-ІІІ ст.. с. Куна за зайняте 3 місце (виріб «Кошенята» керівник Іванова Наталія Петрівна)
Головань Ольга НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м. Гайсин за зайняте 3 місце (виріб «Серветка» керівник Сатушкіна Альона Володимирівна)
Номінація «Народна лялька»
Апушкіна Оксана НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м. Гайсин за зайняте 1 місце ( «Лялька Дарина» керівник Сатушкіна Альона Володимирівна)
Іванова Діана Ліцей №7 м. Гайсин за зайняте 2 місце ( «Лялька мотанка Ярославна» керівник Воронова Алла Миколаївна)
Кучерук Вероніка СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка за зайняте 3 місце ( «Лялька Травниця» керівник Поляруш Ігор Миколайович)
Кубінець Анна СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин за зайняте 3 місце ( «Берегиня роду» керівник Затока Ольга Анатоліївна)
Номінація «М’яка іграшка»
Колективна робота вихованців гуртка «Іграшки» Будинку школярів та молоді за зайняте 1 місце (іграшка «Різдвяний янгол мрій» керівник Унковська Марина Юріївна)
Коваль Ангеліна Ліцей №7 м. Гайсин за зайняте 2 місце ( «Лялька Аля» керівник Воронова Алла Миколаївна)
Кандала Лілія СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин за зайняте 3 місце ( «Хлопчик-мізинчик» керівник Гулій Анна Вікторівна)
Колективна робота вихованців гуртка «Крій та шиття» Будинку школярів та молоді за зайняте 3 місце ( «Весела родина» керівник Зісман Ірина Леонідівна)
Номінація «Писанкарство»
Драч Анастасія СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча за зайняте 1 місце ( «Писанки» керівник Караїменко Надія Миколаївна)
Майструк Яна СЗШ І-ІІІ ст №3 м. Гайсин за зайняте 2 місце («Пасхальне яйце» керівник Затока Ольга Анатоліївна)
Гулій Єлизавета СЗШ І-ІІІ ст №4 м. Гайсин за зайняте 3 місце («Мальованка» керівник Зябкіна Людмила Олексіївна)
Номінація «Вироби з тіста»
Кандала Лілія СЗШ І-ІІІ ст. №4 М. Гайсин за зайняте 1 місце ( «Друзяшки: Коток і Домовичок» керівник Гулій Анна Вікторівна)
Номінація «Вироби з шкіри»
Гулій Єлизавета СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин за зайняте 3 місце ( «Квіткове панно» керівник Зябкіна Людмила Олексіївна)
Номінація «Декоративний розпис, народний живопис»
Мельничук Оксана гурток «Шедевр» Будинку школярів та молоді за зайняте 1 місце ( «Троянди» керівник Мельничук Наталія Олександрівна)
Чорний Максим СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка за зайняте 2 місце ( дощечка «Півник» керівник Шацька Людмила Миколаївна)
Номінація «Бісероплетіння»
Кабанець Крістіна гурток «Намистинка» Будинку школярів та молоді за зайняте 1 місце ( «Моя країна - Україна» керівник Горішевська Вікторія Володимирівна)
Шевчук Юлія Ліцей №7 м. Гайсин за зайняте 2 місце ( «Ґердан» керівник Воронова Алла Миколаївна)
Іванчик Інна СЗШ І-ІІІ ст. с. Михайлівка за зайняте 2 місце ( «Гердан» керівник Мурієнко Галина Анатоліївна)
Власюк Вікторія СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка за зайняте 3 місце ( «Намисто» керівник Поляруш Ігор Миколайович)
Номінація «Вироби з соломки»
Колективна робота вихованців гуртка «Намистинка» Будинку школярів та молоді за зайняте 2 місце ( «Райський сад» керівник Горішевська Вікторія Володимирівна)
Новаківська Аліна СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин за зайняте 2 місце («Ангел-хранитель» керівник Затока Ольга Анатоліївна)
Номінація «Ізонитка»
Драч Анастасія СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча за зайняте 2 місце ( «Квіти» керівник Караїменко Надія Миколаївна)
Мудренко Олександр СЗШ І-ІІІ ст. с. Михайлівка за зайняте 2 місце («Безкінечність» керівник Мурієнко Галина Анатоліївна)
Номінація «Вироби з природних матеріалів»
Кицюк Анастасія гурток «Золота соломка» Будинку школярів та молоді за зайняте 1 місце ( «Весняна галявина» керівник Горішевська Вікторія Володимирівна)
Чорна Дарія СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка за зайняте 2 місце («Їжачок» керівник Короленко Антоніна Віталіївна)
Легедза Вікторія НВК:СЗШ І-ІІ ст. ДНЗ с. Бондурі за зайняте 3 місце («Кукурудзяна панночка» керівник Рибаченко Інна Василівна)
Номінація «Інші техніки виконання»
Колективна робота вихованців гуртка «Вернісаж» Будинку школярів та молоді за зайняте 1 місце ( «Букет лілій» керівник Унковська Марина Юріївна)
Колективна робота студія народного мистецтва «Шедевр» Будинку школярів та молоді за зайняте 1 місце (шерстяний виріб «На годиннику літо» керівник Мельничук Наталія Олександрівна)
Головатюк Катерина НВК:СЗШ І-ІІІ ст.- ліцей м. Гайсин за зайняте 2 місце (картина бісером «Іриси» керівник Сатушкіна Альона Володимирівна)
Власюк Ілля СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка за зайняте 3 місце ( «Дерево мрій керівник Поляруш Ігор Миколайович)
Іванова Ліліана СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин за зайняте 3 місце («Панно для дитячої кімнати» керівник Гулій Анна Вікторівна)
Номінація «Графіка»
Паридуха Ірина НВК:СЗШ І-ІІІ ст.- ліцей м. Гайсин за зайняте 3 місце ( «Натюрморт» керівник Сатушкіна Альона Володимирівна)
Номінація «Живопис»
Мельничук Оксана СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин за зайняте 1 місце ( «Зимовий колаж» керівник Романь Наталія Анатоліївна)
Мельничук Оксана «Сувенір» Будинку школярів та молоді за зайняте 2 місце ( «Орхідея» керівник Мельничук Наталія Олександрівна)
Луценко Наталія СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка за зайняте 3 місце (картина «Сови» керівник Ялинич Галина Михайлівна)
1. Нагородити дипломами Будинку школярів та молоді за зайняті командні місця:
· Команду вихованців та керівників гуртків Будинку школярів та молоді за зайняте 1 місце.
· Команду учнів та учителів НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м. Гайсин за зайняте 2 місце.
· Команду учнів та учителів СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка за зайняте 3 місце.
Директор Будинку школярів та молоді Турчин А.С.
20.05.2020 | Aдмін